ajutorrrrrrrrrrrrr

Sarcina

Postata de dilara cu 12 ani in urma.

nu stiu ce sa fac cu greata permenenta,imi este foarte foarte rau.nu mai am somn noaptea si am inceput sa maninc foarte mult.ce sa fac?ajutati-ma va rog.la felul cum ma simt cred ca am intrat in lumea gravidutelor....sper din tot sufletul sa fie asa

Raspunsuri (2)

Dr. Gheorghe Gica

acum 12 ani

Din pacate greata va parsista in primul trimestru de sarcina. Trebuie sa va modificati alimentatia si sa luati anumite medicamente care va pot ajuta. Mai intai trebuie sa fiti sigura ca sunteti insarcinata si sa faceti un consult ginecologic.

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului