ajutor!!

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1485034603 cu 7 ani in urma.

Am făcut sex cu prietena mea care era virgină și s-a rupt prezervativul dar nu mi-am dat seama de asta și am ejaculat puțin în vagin iar după afară. Menstruația trebuie să-i vină pe 24-25. Sunt șanse să rămână?

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1486031371

acum 7 ani

Bună ziua! Este posibil să nu. În cazul meu înainte de menstrație cu 4-5 zile și la fel după menstrație cu 4-5 zile nu există riscul, dar organismul este diferit de la persoană la persoană. Pentru siguranță sugerez un test de sarcină.