Ajutor

Sarcina

Postata de vladut02 cu 10 ani in urma.

Buna, este vreo sansa de a ramane insarcinata in urma unui contact sexual neprotejat in prima zi dupa terminarea ciclului? Ciclul menstrual a avut loc de Vineri pana Marti(5 zile), iar Miercuri am avut contactul sexual neprotejat, nu am ejaculat in ea, doar lichidul preejaculator a scapat, este vreo sansa de sarcina? Repet >= prima zi dupa terminarea ciclului menstrual si doar lichidul preejaculator! AJUTOR

Raspunsuri (5)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Sansele sunt fff mici, ele depind de ritmicitatea ciclului menstrual. Daca acesta este regulat ( la 28 de zile), nu sunt sanse de sarcina.

vladut02

acum 10 ani

Este de 34 de zile

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Atunci puteti sta linistit.

vladut02

acum 10 ani

Multumesc frumos !

Jora

acum 10 ani

Alo baiatu, daca iti place sexu ap treb-sa-ti placa si copii sa cresti.... Asa ca nu retrai, va veni si ziua cand o sa fie insarcinata