ajutor :)

Sarcina

Postata de vladut02 cu 10 ani in urma.

Am facut sex neprotejat cu iubita mea , de ejaculat , am ejaculat la wc , m-am spalat cu apa , fara sapun si m-am dus in camera , dupa 30 de minute am facut-o iar pt putin timp mi-am pus prezervativ , dar ma jena si l-am dat jos... dimineata , dupa 6 ore de somn a intrat pe stop m este vreo sansa sa ramana gravida ?? Ac***a in vedere a am ejaculat afara , m-am spalat , am folosit putin prezervativul care are acea solutie pe el , urmat de ciclul ei , care este sansa de sarcina ?? Ajutati-ma va rog !!!

Raspunsuri (9)

bianca popescu

acum 10 ani

Stai linisitit, nu era in perioada fertila, in zilele imediat inaintea venirii ciclului, si dupa terminarea acestuia nu se intampla nimic legat de sarcina. Daca v-ati dori un bebe, ar trebui sa se intample in perioada din mijlocul ciclului, cad ea e la ovulatie.

vladut02

acum 10 ani

Ciclul ei trebuia sa vina peste 1 saptamana, dar a venit mai repede cu o saptamana , sper ca este acelasi lucru , nu ?

vladut02

acum 10 ani

Ciclul ei trebuia sa vina peste 1 saptamana, dar a venit mai repede cu o saptamana , sper ca este acelasi lucru , nu ?

anca

acum 10 ani

Consider ca nu e nimic ingrijorator. Sunt multe cauze care pot determina modificari fiziologice: temperatura, intensitatea emotionala..

bianca popescu

acum 10 ani

Nu aveti motive sa va ingrijorati, din punctul de vedere al sarcinii.

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Sarcina este exclusa.

vladut02

acum 10 ani

Multumesc frumos !

KIRA

acum 10 ani

Sa inteleg ca ai lasat wc gravid :)

vladut02

acum 10 ani

=))))) Buna asta !