ajutor

Sarcina

Postata de mariza cu 12 ani in urma.

intrebarePostat de mariza cu 16 ore in urma

Buna seara! alaptez de 5 luni si azi am vazut ca imi curge sange din san asta dupa ce m-am muls cu pompa,poate si cand i-am dat lui bebe sa suga ,dar nu am vazut. Este grav?

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Ar fi bine sa apelati la un medic ginecolog pentru o examinare clinica, eventual o examinare din secretia mamelonara, o ecografie mamara.