Ajutor ,va rog!!!

Sarcina

Postata de Iftimie Mihaela cu 13 ani in urma.

Am rh negativ mi''am facut testul cun anticorpi anti -d ,anti a ,anti b si toate au iesit negativ e bine sau nu?

Raspunsuri (4)

Adrienne

acum 13 ani

Daca si sotul are Rh negativ nu este nicio problema. Nu se intelege care este motivul aceste-i intrebari. Esti insarcinata? Doresti sa concepi un copil?

Iftimie Mihaela

acum 13 ani

nu el are rh pozitiv si da sunt insarcinata in 33 de saptamani

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Daca aceasta este varsata sarcinei ,mergeti la medicul care va are in evidenta si supraveghere pentru stabilirea conduitei de urmat !

Iftimie Mihaela

acum 13 ani

Dar pana la urma rezultatele analizelor cum sunt? :)