menstruatie intarziata

Sarcina

Postata de useless cu 8 ani in urma.

Am avut menstruatie de 2 ori in aceeasi luna ianuarie : 2 si 23 ianuarie.am facut sex protejat cu iubitul meu de mai multe ori dar nu s-a spart prezervativul.niciodata insa o data mi-a curs ceva din vagin pana pe picior dar nu cred ca avea cum sa fie sperma pentru ca prezervativul a fost intact ..dar menstruatia nu apare sunt deja 32 de zile de la ultima menstruatie adica 23 ianuarie.Ma dor sanii usor de vreo 4 zile. Oare de ce nu imi vine menstruatia? Sunt oare gravida? E posibil? ..Va rog ajutati-ma cu un raspuns;(

Raspunsuri (1)

useless

acum 8 ani

am uitat sa precizez ca acuma in luna februarie nu am avut deloc menstruatie !