ajutor urgent

Sarcina

Postata de deea4425 cu 10 ani in urma.

De obicei nu intru pe forumuri sa intreb dar de data asta e destul de complicat. Eu si prietenul meu am incercat sa facem sex oral pentru prima oara. Eu am inceput prima,am simtit putin lichid cu gust sarat apoi ne-am sarutat si mi-a facut si el mie sex oral. Pot ramane insarcinata?Va rog sa imi raspundeti este destul de urgent. Ce imi recomandati sa fac?

Raspunsuri (5)

andreeaandre

acum 10 ani

buna.lichidul pe care l-ai simtit tu poate fi cel de dinaintea ejacularii,care poate contine spermatozoizi.insa cred ca este putin probabil sa fie transferati din ¨gura in gura¨. ca sa zic asa.in orice caz...ai fost in perioada ovulatiei? asteapta sa vezi daca apar ceva simptome si daca iti intarzie ciclul.bafta

deea4425

acum 10 ani

am ciclul neregulat,deci nu stiu...

andreeaandre

acum 10 ani

ok. e foarte putin probabil sa ramai.daca vezi ceva simptome,sau lipsa ciclului menstrual...fa un test de sarcina.dar repet ,parerea mea este ca nu ai nimic,mai ales daca nu a fost vb de sperma.nu te stresa...

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Fara contact sexual vaginal, sarcina este imposibila.

deea4425

acum 10 ani

Va multumesc pentru raspuns!