Ajutor e posibil să raman gravidă?

Sarcina

Postata de Utilizator11545848844 cu 5 ani in urma.

Buna seara am o problema in data de 2.12.2018am avut contact sexual cu soțul meu si a ejaculat in mine dupa 10 zile miam facut un test de sarcina si mia iesit negativ e posibil sa fiu gravidă? Adevarul e ca nu vreau să raman gravidă chiar acum va rog din suflet sami dati un raspuns cat mai repede...

Raspunsuri (3)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006

Utilizator11545848844

acum 5 ani

Buna dimineata as vrea sa va zic ca mia venit menstruatia azi dimineata dar imi vine putin si nu asa rosu mie frica sa nu raman gravidă

alexa_866

acum 5 ani

Totul este posibil. Daca vreti sa stiti sigur, singura metoda este sa mergeti la medic. Va spun di proprie experienta, pentru ca de cele mai multe ori testele de sarcina nu arata realitatea. Va recomand un medic bun care va poate oferi si sfaturi, este vorba despre medicul ginecolog ***