AJUTOR 100

Sarcina

Postata de [email protected] cu 12 ani in urma.

BUNA ..MI-A INTARZIAT CICLU 10 ZILE ...AM FACUT TESTU DAR AI IESIT NEGATIV .....DAR EU AM AMETELI,GREATA,SANI MOI CU MAMELEOANNE MARO,CRANPE ,IMI CURGE SANGE DIN NAS,DURERI DE CAP,DE SPATE,SI SIMT PARCA SAR DESCHIDE (DILEATEAZA)ACOLO ZOS(ZONA GENITALA),CREDETI CA ASI PUTEA FI INSARCINATA?

Raspunsuri (2)

laura

acum 12 ani

Daca ai facut testul si e negativ,nu prea cred,dar mai fa unul maine sau poimaine,din urina de dimineata,ca e mai concentrata in hormoni..daca ai facut asa inseamna ca nu esti..mai asteapta cateva zile si daca nu vine,mergi la medic,posibil o dereglare hormonala sau ai racit..

Dr. Gheorghe Gica

acum 12 ani

Ar fi indicat sa faceti un test de sarcina din singe. Www.ginecolife.ro