ajutati-ma

Sarcina

Postata de selinuta20 cu 13 ani in urma.

de mai bine de 5 luni incerc sa raman gravida dar nu reusesc am cm de 28 zile regulat am contacte o zi da una nu in perioada fertila suntem ok amandoi cu analizele la zi iau si acid folic duphaston din a 14 zi timp de 10 zile tinctura de branca ursului si tinctura de marar voi ce stiti ma ajuta si daca mai stie cineva metode sau tratamente naturiste pentru a ramane va rog ajutati-ma....

Raspunsuri (3)

Dr. Diana Dragomir

acum 13 ani

Homeopatia prin armonizarea functiilor organismului poate ajuta in acest sens.

mikmok

acum 13 ani

Ce analize ai facut pana acum? Sotul si-a facut examenul spermei? Mult succes in continuare!!!!!!!

simona

acum 13 ani

ia ginsag siberian o luna tu si sotu cate una pe zi seara si faci pauza tot o luna si dupa care iei iar o luna repeti de trei ori