ajutati-ma va rog

Sarcina

Postata de deliaionescu cu 11 ani in urma.

buna ziua.am mare nevoie de ajutorul vostru.acum o luna am renuntat la anticonceptionale(regividon).luna asta am facut sex neprotejat de mai mute ori.ma dor ovarele si burta si sanii(in special sfarcurile).credeti ca pot ramane insarcinata?imi doresc tare mult un bebe.mentionez ca ultimul contact a fost pe 14 februarie.am luat un test de sarcina astazi dar a iesit negativ .va rog din suflet ajutati-ma cu un sfat.va multumesc

Raspunsuri (1)

Corina

acum 11 ani

Exista, bineinteles, sansa sa fi ramas insarcinata, dar ar fi fost mai bine sa asteptati 2-3 luni de la oprirea anticonceptionalelor. Repetati testul de sarcina daca menstruatia intarzie! Multa sanatate!