ajutati-ma si pe mine!

Sarcina

Postata de ioana647 cu 14 ani in urma.

pe data de 5.08 am avut contact sexual.insa doar anal.ciclul ar fi trebuit sa-mi vina pe 9-10 si nici pana acuma nu mi-a venit.la o saptamana de la contact mi-am facut un test si mi-a iesit negativ.nu am nici un fel de simptome...va rog ajutati-ma dak aveti idee de unde poate fi intarzierea.k stau ingrijorata gandindu-ma ca as putea fi insarcinata

Raspunsuri (3)

stell_bebe

acum 14 ani

de intarzierea ciclului nu este raspunzatoare in totalitate prezenta unei sarcini ci poate fi vorba de o raceala, de o dereglare hormonala,...etc.
cel mai bine este sa mergi la ginecolog, el este cel mai in masura sa-ti spuna ce se intampla.

Sheila

acum 14 ani

Buna
Nu ai cum sa ramai insarcinata in urma unui sex anal, doar daca dupa sexul anal continui cu cel vaginal fara a te spala in prealabil

olimpia84

acum 14 ani

si de nevasta lui Boris Becker se zicea ca a ramas gravida dupa un sex oral ,asa ca nu se stie niciodata :)....................desi mi se pare f absurd