afecteaza bebele?

Sarcina

Postata de krysstina cu 12 ani in urma.

sunt insarcinata, am 14 saptamani si 2 zile si am pierderi de sange, am fost la control si mi s-a spus sa nu fac efort,sa stau numai in pat,bebele e bn se dezvolta .. mi-a dat sa fac injectii adrenostazin de 2 ori pe zi,dar pe prospect scrie ca nu se administreaza in timpul sarcinii si alaptarii.ce ar trebui sa fac?

Raspunsuri (3)

angelus13

acum 12 ani

cere parerea altui medic si nu mai sta asa ,relaxeazate ca bb are nevoie de asta si nu te mai ingrijora,sarcina usoara in continuare

krysstina

acum 12 ani

multumesc

2 remedii homeopate

acum 12 ani

Cumpara Sabina CH7 si Arnica CH9 de la o farmacie homeopata, sunt remedii din plante, fara efecte secundare si p***adin fiecare cate o granula zilnic de 2-3 ori, alternant si separat la cateva ore distanta pana trece. In mod normal in max 3 zile ar trebui sa treaca. UN tub costa 6 lei si e mai bun ca orice injectie cu efecte secundare. Inca o dovada ca medicii nu stiu ce medicamente dau si ce scrie pe ele.