A si putea sa fiu gravida?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1489572984 cu 7 ani in urma.

Buna. Am si eu o intrebare doresc un raspuns. Fac Sex neprotejat mereu.menstruatia e de 29 zile Luna trecuta am avut menstruatie de pe 4-9. Contact sexual aproape in fiecaere zi neprotejat. Azi este a 11zi de intarziere a menstruatie. Azi dimineata am facut un test de sarcina si a esit negativ. Simtome am multe greata ameteli balonare constipatie sani sensibili scurgeri albe fara Miros pofta mare de mancare sensibilitate la mirosuri gust amar la unele mancaruri urinare des. Repet testu sau sa mai astept? Va rog un sfat.

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1497371001

acum 6 ani

Buna...am si eu aceeasi problema ca tine si as dori sa stiu daca ai ramas insarcinata?