a doua sarcina

Sarcina

Postata de maria1989 cu 13 ani in urma.

buna ziua...am si eu o intrebare..acum 3 zile am aflat k saunt insarcinata din nou,mai am un copil de 4 ani nascut prin cezariana insa acum un an am fost operata tot in locul cezarienei fiindca am avut o sarcina extrauterina si un chist spart..si intrebarea mea ar fi dak as putea sa tin aceasta sarcina si dak da la cate sapt ar trebui sa fac cezariana?multumesc

Raspunsuri (6)

Iuli

acum 13 ani

Discutati aceste aspecte cu medicul dvs ginecolog care va cunoaste cel mai bine situatia si toate afectiunile.

maria1989

acum 13 ani

logic ca asta voi face...insa pana atunci eu nu am un medic si de aia am intrebat aici..pana voi face o consultatie

Iuli

acum 13 ani

Cum sa nu aveti un medic in situatia in care ati avut atatea probleme de ordin ginecologic + o cezariana la varsta atat de frageda? Nu cred ca va poate raspunde nimeni altcineva la intrebari.

maria1989

acum 13 ani

ok multumesc pentru indrumare.....insa eu am asteptat un raspuns de la cineva care a trecut printr-o experienta asemanatoare...si inca ceva.....se intampla foarte des ca cineva sa nu aiba un medic(nu e nimic ciudat in asta)

anutzamihaescu

acum 13 ani

Maria nu o lua in seama pe iuli ia stie decat sa rada si sa judece dar sigur pe ia nu se vede asa ca cel mai bine cand o sa ai un medic bun sa rezolvi problema si sincer nici eu nu am un medic asa ca nu vad care ar fi problema sanatate multa!!!

maria1989

acum 13 ani

multumesc mult anutzamihaescu