a doua sarcina dupa cezariana

Sarcina

Postata de Noci cu 9 ani in urma.

Buna ziua am nascut in urma cu 9l 1s prin cezariana la 34sapt si acum am aflat ca sunt din nou insarcinata. As vrea sa stiu care sunt sansele ca la sf sarcinii sa am probleme si sa se rupa cicatricea? Ce alte complicatii pot aparea? Noi dorim sa pastram bebele A mai avut cineva sarcina asa devreme si cum a fost? A dus.o la capat ok? Va multumesc

Raspunsuri (2)

Mariana

acum un an

Și eu am născut prin cezariană fata mea are 2 luni am aflat că sunt însărcinată din nou ce trebuie sa fac eu îmi doresc să păstrez bebele

Denisa

acum un an

Buna . Cum esti ? Ai reusit sa pastrezi sarcina atat de devreme ,la 2 luni dupa cezariana?