Sarcina?

Sarcina extrauterina

Postata de membru340887 cu 5 ani in urma.

Bună sint diagnosticata cu sarcina estra uterina pe trompa stingă am 5saptamani am fost la spital si mia zis că trebuie să aștept se elimina singura hcg era de 380 am făcut analize a scăzut la266 in 24 de ore dar trebuie sa refac din nou testul nu mi sa administrat nici un medicament este cineva in situația mea?

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Evolutia-sarcinii/sarcina-ectopica-extrauterina_1033