Cat trebuie sa continui tratamentul cu Tarosin?

Sangerare

Postata de Utilizator11529134356 cu 5 ani in urma.

Am 15 ani si am o problema destul de nasoala cu nasul de vreo 2-3 ani mai exact. Imi curge sange din nas foarte des. Am fost la ORL, mi-am facut analize la sange dar nu s-a gasit nimic care nu ar fi in regula, cred.
Nu stiu ce sa mai fac devine stresant si vreau sa se opreasca odata
Am inceput sa iau tarosin si cat il iau mi se mai opresc sangerarile doar ca nu stiu cat, am luat 2 cutii si am facut pauza, peste o saptamana doua a inceput sa curga iar.
Cam cat ar mai trebui sa continui tratamentul cu Tarosin
Multumesc frumos.

Raspunsuri (1)

marian

acum 8 luni

eu am lu-at 3 luni si totul este în zadar