Buna seara mă numesc alina am 25 de ani i as dori sa vă întreb ceva?

Sangerare

Postata de Utilizator11553995518 cu 5 ani in urma.

Am avut acum pe 3 menstruația și mă ținut 5 zile după o săptămână mi-a venit din nou și acum îmi curge ceva maroniu închis dar eu de luna trecuta de pe 6 7 8 nu am mai avut relații intime credeți că o fi vreo sarcina sau altceva pentru că mi-am făcut test dar a ieșit negativ și nu știu ce să fac ...va rog daca puteți as dori un sfat

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/8-semne-timpurii-ale-sarcinii_5272