Un sfat va rog

Sanatatea mentala

Postata de Dayaccus cu 11 ani in urma.

Buna,
In ultimul timp am parte de senzatie de ameteala, usoare dureri de cap la nivelul fruntii si o permanenta senzatie de fierbinteala a capului(ca si cand ai febra) dar nu am febra. Are cineva idee ce as putea avea? Nu am fost la medic pt. ca nu am posibilitate acum(nu sunt in tara). Va multumesc.

Raspunsuri (4)

irina

acum 10 ani

Am 50 de ani si am avut aceleasi simptome; pt.ca nu e ceva grav ci e vorba de o sp***a oxigenare a creierului, am promit magna B6 si apoi un complex de vitamine NEUROMULTIVITA, ce contine toate B-urile. o luna, apoi am facut pauza alta luna. Acum sunt ok!

Dayaccus

acum 10 ani

multumesc irina pt. raspuns

santi

acum 10 ani

buna.
cum te mai simti?

Dayaccus

acum 10 ani

mult mai bn, mersi de intrebare. Cred ca totul era legat de stres pt ca odata ce am eliminat cauza stresului am simtit schimbare in bn