tresaritul brusc mai ales seara

Sanatatea mentala

Postata de student cu 11 ani in urma.

Salut cunoscatorilor de vindecari,as dori sa aflu care-i cauza aparitiei acestor tresariri can d omul tresare brusc de parca se elctrocuteaza,.neurologia stie cei asta,cum se trateaza nevoia asta oare?

Raspunsuri (1)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Motivele pot fi diverse. Depinde de dv cum vreti sa va tratati. Puteti sa o faceti pe calea medicinei alternative sau prin medicina obisnuita. E prea generica expunederea dv. Daca puteti fi mai clar atunci veti putea primi raspunsuri mai concrete sau chiar personalizate in cazul in care vreti un astfel de raspun.