Sunt foarte emotiva , cand trebuie sa completez anumite declaratii intru in panica si tremur?

Sanatatea mentala Depresie nevrotica

Postata de Utilizator21637234599 cu 2 ani in urma.

sunt foarte stresanta atunci cand trebuie sa rezolv ceva repede.am probleme cu atacuri de panica si de multe ori ma sufoc ptr. ca nu pot rezolva repede.Ce trebuie sa fac am fost sa fac vaccinul si mi sa ridicat tensiunea la 18.,9??Mi sa dat 1/2 de medicament si mia scazut tensiunea la 16/5 asa mam vaccinat .

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Anxietate-si-atac-de-panica/masuri-imediate-in-cazul-unui-atac-de-panica_16180