problema ochii

Sanatatea mentala

Postata de alystarmen cu 10 ani in urma.

buna seara am si io o problema ,cu ochii numai vad in prezent ,cu toate ca eu vorbesc cu aceea persoana ochii mei nu au imaginea din fata mea ,parca au ramas blocati pe o alta imagine ,nu vad cam ce se inamtampla in prezent,tin sa precizez ca am avut si niste ochelarii si 2 ani de zile zi la zi i-am purtat pe varfu nasului si tot timpul mam uitat peste ei care o fi cauza ? parca nu vad clar ce e in fata ochiilor mei parca au ramas asa blocati !! pe o alta imagine cu toate ca in fata mea e altceva,de vazut vad foarte bine

Raspunsuri (1)

ema

acum 9 ani

Trebuie facut un control oftalmologic - e in BUCURESTI Spitalul de urgente oftalmologice in PIATA LAHOVARI; e directoare acolo prof dr MONICA POP. Acolo se spune daca e problema de oftalmologie sau daca tine de Neurologie si trebuie control neurologic.