prietena mea este mereu nervioasa

Sanatatea mentala

Postata de albertikoo cu 12 ani in urma.

Buna am o prietena care 22 de ani si mereu se inerveaza din ori ce tipa sau se supara,ori ce vb cu ea nimica nui convine nustiu ce sa zic de ea sau ce pot sa fac as dori un raspuns sau unmic ajutor va multumesc anticipat albertikoo

Raspunsuri (2)

tilica

acum 12 ani

Incearca s-o schimbi, dar cu alta. Daca acum tipa si se enerveaza numai, mai tarziu s-ar putea sa iei bataie.

Cineva

acum 11 ani

Asa e si a mea si culmea e ca tot 22 de ani are! Face exact la fel, ar trebui sa le facem cunostinta ca sa vedem daca se inteleg intre ele :)) ca noi cu ele clar nu putem! Totusi ma intreb ce e de facut in situatia asta?