numai stiu de capu meu

Sanatatea mentala

Postata de alyoficial cu 11 ani in urma.

Buna ziua am si io o mare nevoie de ajutorul vostru ma confrunt cu o problema foarte urata :( de kteva luni aproximativ 5 luni :( nush am o senzatie asa parca as merge cu fruntea pe sus pe strada :( si vad in gol nuj cum sa va zic da zici ca mi sa dezlipit fruntea de gura :( ...numai pot nici merge pe strada :( ma simt foarte urat :( am fost la neurologie si mi s-a fakt testul neurologic si mi s-a zis ca nu tine de neurologica am fost la psihatrie si am luat tratament :( 2 luni si tot nu mi-a disparut :( ....credeti-ma k nush ce sa mai fac :( parca toata lumea ar fi egala si io as merge cu capu pe sus :( dabea mai pot sa vorbesc:(...si uneori parca numai simt capu din fata :( si numai pot sa duc privirea in jos :( de exemplu cand vreau sa citesc ceva numai pot duce privirea in jos parca ma tine ceva in frunte :( voi ce ziceti ? ce sa fac numai stiu de capu meu :((

Raspunsuri (1)

RADU1978

acum 11 ani

Ai incercat meditatii audio? Sunt foarte benefice au si un site daca te intereseaza http://www.brainsync.ro/