memorie

Sanatatea mentala

Postata de ANONIM XXX cu 12 ani in urma.

Buna ziua.As dori sa imi prescrieti si mie un tratament pentru tinere de minte deoarece uit fosrt repede.Am nevoie neeaparata de un tratament deoarece anul acesta am bacul.Sunt o fire mai emotiva si probabil de aceea ma pierd si nu mai stiu ce am invatat.Am facut un timp tratament cu Encephabol si m-am simtit foarte bine.Dar am nevoie de un tratament pentru tinere de minte.Va multumesc!

Raspunsuri (7)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

ANONIM XXX

acum 12 ani

nu pot sa imi las id aicia.Lasa-mi tu.

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

ANONIM XXX

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

nush ce se intampla,dar asa imi apare.

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Mihaela22120678

acum 12 ani

Incearca cerebrolysin inj sau pramistar sau cavinton forte; succes!

silviu

acum 9 ani

eu iau pramistar si ma ajuta foarte mult incearca 2 pastile pe zi