ma poate ajuta cineva ?

Sanatatea mentala

Postata de jerryv1p cu 11 ani in urma.

buna am mare nevoie de ajutor de la un neurolog problema mea sta in felul urmator :( ....am niste dureri foarte mari in frunte si parca ma apasa :( cv si parca as simti niste convulsii ....:( si nush imi da o senzatia parca as avea fruntea `rupta de gura `cum s-ar zice :( credeti-ma ca numai pot sa merg nici pe strada...:( am fost la psihatrie da degeaba nu e din cauza asta :( ........zilele aste o sa merg si la un neurolog :( voi ce credeti ca e ?si uneori parca am senzatia ca numai imi simt capul din fata fruntea :(((

Raspunsuri (2)

Liviu

acum 11 ani

Si eu cred ca doar un medic neurolog poate
sa stabileasca un diagnostic precis, precum
si un tratament adecvat, in aceasta situatie.

Insa, aproape in mod cert statul in fata calcu-
latorului iti poate agrava starea de sanatate.

Si chiar daca nu aceasta este cauza reala a
problemei, totusi, se poate ca sederea pre-
lungita la calculator sa-ti fi declansat aceasta
neplacere sau/si sa favorizeze persistenta ei.

mihai

acum 11 ani

incearcă să stai cu corpul lipit de un pom cîteva minute pe zi