ma poate ajuta careva ?

Sanatatea mentala

Postata de razvansteel cu 11 ani in urma.

Buna ziua am si io intrebare de vreo 3 saptamani tot ma macina fruntea...adica cred ca este creierul parca nu il mai simt , si am furnicaturi am vorbit cu cineva si mi-a zis sa nu fie din cauza la grasimi si fumu de tigara ca nu se oxigeneaza ....destul...simt asa parca nu ar fi capul meu ...nu il simt deloc..si am furnicaturi la tample....ce sa fie oare ca am facut si rmn si nu mi-a ieshit nik ...numai stiu ce sa fac :( daca stiti raspundeti-mi si mie ...

Raspunsuri (3)

Nirolf

acum 11 ani

Eu cred ca ai probleme legate de ochi sau de sinusuri.
Problemele legate de circulatie nu se simt de obicei decat cand ai un atac (atac cerebral, infarct).

MONY

acum 11 ani

URGENT UN NEUROLOG SI UN EXAMEN COMPLET!
PENTRU OXIGENARE CELULARA SI TOPIRE DE GRASIMI ESTE EXCELENT OMEGA 3 DE CALITATE!

maddy

acum 11 ani

In primul rand nu ai cum sa-ti simti creierul!apoi cred ca ai vreo alergie,dar nu ar strica sa vezi un doctor!!!
Multa sanatate!!!!!