buna seara

Sanatatea mentala

Postata de razvansteel cu 11 ani in urma.

Buna seara as avea si io nevoie de un pshiolog bun :) puteti sa imi lasati un nr si cu preturile etc

Raspunsuri (3)

Psih. Roxana Olaru

acum 11 ani

Buna seara,

Depinde de orasul in care locuiti, de problematica si acum de cum se evalueaza fiecare in parte :)

Daca sunteti din Bucuresti puteti sa vizitati ma puteti contacta. Mai multe detalii despre mine gasiti si pe site-ul meu. Tariful este 100 de lei pentru sedintele individuale.

razvansteel

acum 11 ani

v-am sunat si dati mereu numar ocupat :)

razvansteel

acum 11 ani

de vreo 2 saptamani am o mare problema parca numai imi simt fruntea si vorbesc da parca nu as vorbi din mine nuj cum sa va zic...simt ca fruntea nu e comcomitenta cu gura...si o simt sus cum ar veni ce oare ar putea fi..?:D ajutati-ma :( ma simt foarte urat asa...:(ma simt foarte aiurea uneori imi pierd `capu` cum s-ar zice numai pot sa gandesc... ...simptomele acestea aparint de pshiolog sau de alta natura ....?