Ameteli, stari de greata!

Sanatatea mentala

Postata de keke88 cu 13 ani in urma.

Buna ziua, de ceva timp am si eu o problema, am ameteli si o stare de oboseala contiinua chiar si senzatie de greata, mentionez ca acum 7 saptamani am fost operat de apendicita si mi s-a facut rahieanestezie, insa aceste simptome sunt dinaintea operatiei, dar dupa operatie parca s-au cronicizat.Uneori incep sa transpir ma furnica degetele, mi se incordeaza maxilarul, e destul de deranajant sa te chinui sa rezisti o zi la servici din cauza ametelillor.Ce poate fi?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Consulta un medic neurolog. Daca acesta nu gaseste nimic, este probabil o stare de anxietate si o poti rezolva cu ajutorul unui psiholog.