ajutor

Sanatatea mentala

Postata de razvansteel cu 11 ani in urma.

Buna in ultimul timp am avut niste certuri cu parinti, stres etc si parca nu stiu parca m-am inchis in mine si parca numai imi creierul din frunte sau nu stiu cum sa va zic si parca nu e comocomitent cu gura ce ochii mi se bulbuca...din cauza creierului din fata cred voi ce spuneti cum pot scapa de chestia asta ca ma deranjeaza foarte grav si la vorbire etc.

Raspunsuri (2)

tyno21

acum 11 ani

buna ziua am si io o problema daca ai putea sa o numesc aja, mi.a aparut in zona penisului langa firele de par care sunt normal sa avem , alte mici fire albe si cineva mi a zis k sar putea sa fie lati imi puteti spune ce ar putea fi ? multumesc.

tyno21

acum 11 ani

buna ziua am si io o problema daca ai putea sa o numesc aja, mi.a aparut in zona penisului langa firele de par care sunt normal sa avem , alte mici fire albe si cineva mi a zis k sar putea sa fie lati imi puteti spune ce ar putea fi ? multumesc.