sport

Sanatate prin sport

Postata de veronica10498713 cu 14 ani in urma.

Buna ziua. Va rog sa-mi spuneti daca, dupa opt luni de la operatia de splina, baiatul meu are voie sa faca sport. Mentionez ca pana acum a avut scutire medicala.

Raspunsuri (2)

Maria C

acum 14 ani

Refacerea dupa operatie este intre 6 luni si 1 an. Poate incepe a face sport prin exercitii usoare.

loredana_p

acum 13 ani

pentru a face sport trebuie un control medical amanuntit insa MISCARE poate face pentru a-si repune in functie muschii!Multa sanatate!