Dureri de mana

Sanatate prin sport

Postata de Anam1996 cu 9 ani in urma.

buna ziua, am 18 ani si de vre-o 3-4 luni ma doare mana stanga ingrozitor. Daca fac efort timp de o saptamana seara nu pot dormi. Mentionez ca ma doare bratul si durerile mi se raspandesc in ceafa plus ca nu pot ridica mana sus...ma dau cu ceva crema dar deeaba. Ce sa fac?

Raspunsuri (1)

elly.tudor

acum 8 ani

Nu mai forta mana si mergi la recuperare. Daca ai nevoie de indrumare, iti recomand sa mergi la Terapie pentru Miscare (https://www.facebook.com/TerapiePentruMiscare). Sunt foarte profi si lucreaza cu tine 1 la 1 pana ce obtin rezultatele asteptate. Bafta!