Crestere in inaltime!

Sanatate prin sport

Postata de ioana538 cu 12 ani in urma.

As vrea sa-mi dati cateva sfaturi in legatura cu cresterea in inaltime.
Am 20 de ani si 167cm. Am inceput sa fac exercitii in fiecare zi/stretching... dar poate imi recomandati niste vitamine, suplimente, ceva concret.

Multumesc.

Raspunsuri (1)

Sei Ionela

acum 12 ani

Buna!Sunt Ionela si vreau sa va spun ca eu am cumparat acum 2 saptamani o carte de pe pe site-ul wwww.inaltime.com cu ajutorul careia am reusit sa cresc deja 2 cm. Chiar daca nu am crescut 10 sau mai multi cm in 2 saptamani, sau cat promiteau ei pe site, eu totusi am crescu 2 cm cu ajutorul exercitilor din carte. Precizez ca implinesc varsta de 21 de ani in luna iulie, si acum am o inaltime de 159 cm. Vreau ca acest comentariu sa nu se considere o reclama la produs. Postez acest comentariu, pentru a veni in ajutor celor care nu pot creste in inaltime, deoarece stiu cat de rau poate fi. va doresc o zi buna!