Ce parere aveti de suplimentele de la Power Tech?

Sanatate prin sport Suplimentarea dietei Suplimente nutritive Suplimente pe baza de plante
+1
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1487277108 cu 7 ani in urma.

Fac sala de ce a vreme si uneori simt nevoia de mai multa energie plus ca de ceva vreme nu prea am mai pus masa musculara. Ce parere aveti de asta: adresa_web_filtrata -tech.ro/shop/suplimente-nutritive/71-vegan-protein-vitamin-minerals-altioxidants/? Nu vreau sa cumpar niste p***ai artificiale, iar astea par ok. A incercat cineva? Merită?

Raspunsuri (1)

George Covaci

acum 8 luni

Salutare! Da, eu am incercat produsele lor, atat proteina, cat si creatina + pre-workout. Din punctul meu de vedere sunt super. Adica comparand cu altele de la MyProtein, cele de la Power Tech mi se pare ca au un gust mai bun si mai natural, iar din ingredientele prezentate, lipsesc multe substante mai putin ok. Eu ii recomand cu caldura.