am voie sa fac sport?

Sanatate prin sport

Postata de fangtasia cu 13 ani in urma.

am o operatie mica pe piciorul drept la sold si trebuie sa imi scot firele dar intrebarea este:dupa cat timp as putea sa fac sport tinand cont ca sunt operata?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Asta trebuie sa discuti cu medicul care te-a operat atunci cand vei merge sa iti scoata firele. Numai el poate s aiti spuna, tinand cont de toate datele problemei.