rubeola

Rujeola si alte boli ale copilariei

Postata de anca1976 cu 12 ani in urma.

Buna Ziua,
Am rubeola confirmata de medic de pe 17 deci acum au inceput sa dispara petele, mie imi curge in continuare nasul dece oare ca nu am iesit din casa de cand am eruptia ?

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Curgerea nasului e un simptom specific bolii iar fiecare simptom evolueaza independent de celelalte.Acest fapt nu ar trebui sa produca ingrijorare.