rubeola

Rujeola si alte boli ale copilariei

Postata de Viciuus cu 12 ani in urma.

pot sa fumez marijoana daca am rubeola ???stie cineva.. ma expun la vreun risc mai mare???

Raspunsuri (7)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Intrebarea d-tale nu prea are rost si nici importanta, pentru simplu motiv ca rubeola nu mai conteaza pe langa hotararea d-tale de a-ti scurta viata prin consum de droguri . Sfatul meu prietenesc si sincer este : Foloseste acest eveniment prin care treci, ca pe o minunata ocazie de a spune :NU DROGURILOR si evadeaza din clubul narcomanilor daca tii la viata d-tale si a viitoarei d-tale familii. Succes

Viciuus

acum 12 ani

Multumesc frumos .de maine nu mai fumez! tin la viata mea...

TataNicu

acum 12 ani

Poti sa fumezi si ulei aromatic cu opiu, canepa si frunze de tutun din narghilea, nu pentru ca ti-ar influenta starea de boala, ci pentru ca esti un idiot sa intrebi asa ceva. Pe acest site oamenii expun adevarate probleme de viata, faptul ca tu esti ''junkie" nu intereseaza pe nimeni, poate doar ego-ul tau exacerbat si dornic de patetica afirmare.

Viciuus

acum 12 ani

cred ca a fost destul de concret primul raspuns.

Andrei

acum 12 ani

parerea mea este ca baiatul nu a gresit cu nimic.. Marijuana nu este drog.. chiar ajuta la tratarea multor boli.. nu v-a intrebat daca poate sa se injecteze sau ceva de genu.. pur si simplu a intrebat de marijuana.. o planta..

Viciuus

acum 12 ani

Niciodata frate :))))..coelgu stie cu opiu

Andrei

acum 12 ani

Si sincer si eu sunt curios de asta.La fel si eu am rubeola.. dar nu mai am nimic de intrebat deoarece am citit toate sfaturile dvs. date celorlalti! Multumesc.