rubeola

Rujeola si alte boli ale copilariei

Postata de tonkawa cu 12 ani in urma.

Salut am 19 ani si saptaman trecut miercuri am facut rubeola. saptamana acesta de joi mi-am reluat activitatea. Dar am niste dureri musculare la picoare si de ieri ma simt foarte obosit. Sunt in regula aceste simptome?

Raspunsuri (2)

sfx

acum 12 ani

Si eu am aceeasi problema. Dureri in zona gambelor mai ales, gen "picioare obosite" dupa o zi de mers pe jos. E foarte enervant. Astept si eu un raspuns

Alex

acum 12 ani

Si eu am aceeasi problema. Dureri in zona gambelor mai ales, gen "picioare obosite" dupa o zi de mers pe jos. E foarte enervant. Astept si eu un raspuns