rubeola

Rujeola si alte boli ale copilariei

Postata de otilia07 cu 12 ani in urma.

buna
am si eu o intrebare am rubeola azi e a 4 a zi de stat in casa si vreu sa stiu daca pot bea alcool totusi e revelionu as brea si eu 2 beri asta doar daca se poate daca nu apar alte reactii ac***a rubeola
multumesc

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Nu este nici-un impediment ,pentru aceasta situatie simbolica. Nu se considera " consum de alcool " Sanatate si La multi ani

Alex

acum 12 ani

Buna ziua, am avut temperatura, sambata si duminica mi-ai iesit multe bubite, pe fata, apoi pe tot corpu mai accentuate pe extremitati, si am stat in casa pana joi. Bubitele mi-ai disparut de pe mine din cate vad, dar mi-a iesit pe limba, in zona amingdalelor, niste bubite, si limba mi cam alba, care ar putea fi problema? Mai trebuie sa stau in casa? Multumesc