Rubeola SI Fumatul

Rujeola si alte boli ale copilariei

Postata de Tarzanel cu 12 ani in urma.

Buna Seara, sunt in a 8 zi de cand am fost diagnosticat cu Rubeola si in a 6 zi de cand mi''a trecut eruptia..., Are ceva daca Fumez vreo 2-3 tigari?

Raspunsuri (5)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Nu exista nici o restrictie !!! Dar cel mai bune ar fi SA NU MAI FUMEZI ; Castigi gratuit
"ANI DE VIATA" spre bucuria personala si a familiei. Succes,..!!! mai ale daca si asa o saptamana te-ai abtinut. Gandeste-te si candva imi vei multumi.

Tarzanel

acum 12 ani

Multumesc, ma voi gandi serios.

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Prin Spitalul pe care l-am condus f. multi ani au trecut foarte multe mame ( fumatoare anterior ) cu copii bolvavi , iar acum isi amintesc cu placere si exemplu de veritabilele mele sfaturi,care le-au adus numai bucurii si foloase lor si familiilor( unele chiar de prin strainatate ).

Tarzanel

acum 12 ani

Mai am o ultima intrebare..., este adevarat ca daca Ies pt un scurt interval de Timp afara se reintorc Bubele?

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Nu este adevarat ! Totul este ireversibil si vei avea imunitate durabila. !
Sanatate