Modalitati de transmitere a infectiilor

Rujeola si alte boli ale copilariei

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

dak m am intepat in momentul in care am facut un vaccin la un catel cu acul de la seringa si mi sa umflat dupa vreau sa stiu dak e cazul sa ma alamez k pot face vre o boala.va multumesc si astept rasp de la d-voastra

Raspunsuri (1)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

dak m am intepat in momentul in care am facut un vaccin la un catel cu acul de la seringa si mi sa umflat dupa vreau sa stiu dak e cazul sa ma alamez k pot face vre o boala.va multumesc si astept rasp de la d-voastra