ganglioni

Rujeola si alte boli ale copilariei

Postata de Mscrysty cu 12 ani in urma.

am de doua saptamani ganglioni la ceafa. si de 2 zile tusesc din gat. pot sa iau pastile .sirop ceva daca am gangioni aia la cap? va rog un raspuns

Raspunsuri (3)

sorin gorgan

acum 12 ani

grija mare....cu ganglionii nu te joci.din cate stiu eu ganglionii sunt primii soldatei care lupta cu o infectie din corp asa ca...mai ales in zona capului.....parerea mea mergi urgen la un medic pentru ca nu i de glumit....

sorin gorgan

acum 12 ani

grija mare....cu ganglionii nu te joci.din cate stiu eu ganglionii sunt primii soldatei care lupta cu o infectie din corp asa ca...mai ales in zona capului.....parerea mea mergi urgen la un medic pentru ca nu i de glumit....

Mscrysty

acum 12 ani

poi am facut rujeoala si mia trecut