ciuperca pe limba

Rujeola si alte boli ale copilariei

Postata de dariatm cu 12 ani in urma.

bebele meu de 8 luni a facut o ciuperca urata pe limba,acum dupa 5 zile are si pe cerl guri.am fost la medic si ii dau glicerina cu nistatin dar nu ajuta ,ce sa facem.va rog daca ati patit la fel ajutatima cu un sfat.

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Mergeti inapoi la medic si spuneti-i ca nu a functionat si sa va recomande alt tratament. Evident.

ana bereczki

acum 8 ani

putet incerca sutan mie cu glicerina cu propolis si galbenele.am si eu bebe mic de 3.luni ia folosit ff bn.si asta se foloseste pina la 3 ani la copii sensibili,am primit asa cv in germania,pt bebele meu

Utilizator11593123336

acum 3 ani

Fetita mea are de 3 zile pe limba dar nu stiu ce sa mai folosesc .care a trecut prins asta spunetimi si mie va rog mentionez ca locuim in germania