deviatie de sept?

Rinita Boli respiratorii Rinoree Rinita vasomotorie
+1
Vezi toate grupurile

Postata de cristi0009 cu 6 ani in urma.

Nu stiu daca e categoria potrivita, insa am urmatoarea intrebare.Dupa operatia de deviatie de sept, cat trebuie sa fac repaus de la mersul la sala? si cat timp trebuie sa stau cu bandajul pe fata si cam in cat timp se va reface zona operatiei?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Deviatia-de-sept-si-rinoplastia/deviatia-de-sept_15087