va rog urgent un raspuns

Reumatisme degenerative

Postata de sea cu 12 ani in urma.

am ami scris despre problemele mele la picioare dar acum durerile aproape au trecut in schimb sunt foarte speriata degetele sau inrosit spre vinetiu nu total mai mult ca niste pete dar sub acele pete parca raman goluri ca si cum ceva ar sapa sub piele si au mai aparut si pe lateralul talpilor si la calcaie va rog spunetimi ce poate fi.Am fost la doctor inainte de ami apare petele si am spus simptomele iar la ortopedie miau spus ca nu este de competenta lor .Va multumesc

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Medicul de familie va obiectiva leziunile apaute si va poate indruma catre sepcialitatea potrivita, tinand cont de afectiunile asociate .