spodiloza cervicala

Reumatisme degenerative

Postata de liliana284 cu 15 ani in urma.

Dr mi-a zis ca pe baza spondilozei cervicale m-a durut mana dreapta vreo 3-4 luni toamna trecuta de credeam ca nu voi mai dormi niciodata o noapte intrega linistita.Durerea era acuta cand corpul era la pat, relaxat.

Raspunsuri (2)

liliana284

acum 15 ani

Dr mi-a zis ca pe baza spondilozei cervicale m-a durut mana dreapta vreo 3-4 luni toamna trecuta de credeam ca nu voi mai dormi niciodata o noapte intrega linistita.Durerea era acuta cand corpul era la pat, relaxat.

o

acum 13 ani

Este foarte important sa tratati cauza si nu efectul(durerea). Acest lucru poate fi obtinut prin exercitii zilnice si utilizarea unui scaun ergonomic(kneeling chair) care are inaltime reglabila si aseaza coloana intr-o pozitie fiziologica and este utilizat. Il puteti vizualiza la orice cautare pe google. Daca va intereseaza, va rog sa ma contactati: [email protected]