rog o informatie

Reumatisme degenerative

Postata de Ramona239104063 cu 15 ani in urma.

daca ma poate ajuta cineva cu o informatie.am poliartroza si as vrea sa ajung intr-un spital de recuperare la un medic bun in Bucuresti.Daca imi puteti recomanda ,va multumesc

Raspunsuri (2)

iuliana190

acum 15 ani

Dr.Ghita Monica reumatolog la spitalul Colentina sectia medicina interna-reumatologie.

Ioana5112757

acum 15 ani

incearca "detox foot spa" vezi pe internet, google, mai multe detalii. Incearca si apa ozonata.