reumatologie

Reumatisme degenerative

Postata de gabi28ro cu 13 ani in urma.

... am 42 de ani, noaptea ma trezesc ca ma dor mainile, de la umar si inclusiv degetele si incheieturile, si ma intepenesc de spate , abia ma intorc de pe o parte pe alta, ma dor muschii din cele doua parti ale spatelui (mentionez ca am avut 2 operatii pe coloana , hernie de disc)...Dimineata ma trezesc mult mai obosita.ma dor toate oasele, carnea si muschii pe tot corpul Mi-am scimbat si pernele si salteaua cu special ortopedic ... Intradevar de atunci nu ma mai dor soldurile si genunchii.... as vrea sa stiu ce consultatie sa fac si unde, pentru a putea dormi si trezi fara dureri... multumesc anticipat si astept raspuns

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 13 ani

Faceti miscare?

constantin

acum 13 ani

Daca imi transmiteti telefonul va pot ajuta cu sfaturi din propria experienta:[email protected]

iana

acum 13 ani

pot sa va recomand eu un specialist care m-a ajutat si pe mine cu o problema aseamanatoare. Nu mai stiam cum sa traiesti fara durere. E o doctorita care are are un cabinet in zona pta muncii E superdraguta si chiar stie ce face. Daca imi scrieti pe [email protected] va dau nr tel al cabinetului.

gabi28ro

acum 13 ani

... sunteti draguta, dar eu locuiesc in arad, si ma gandesc ca adresa pe care mi-ati scris-o , e in alt oras...multumesc mult

mirela

acum 13 ani

cautati un chinetoterapeut care practica chiropractica